8 WRZEŚNIA 2024 ROKU

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj przypada Uroczystość Narodzenia NMP. Podczas każdej Mszy Św., będzie miało miejsce poświęcenie ziarna siewnego.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy w piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, w sobotę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy Św.

Natomiast w niedzielę przed Mszą Św., o godz. 16 odprawiana się Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Zapraszamy na autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę z 20 na 21 września / pt-sb /. Wyjazd ok. godz. 24 z parkingu przy kościele. W programie pielgrzymki Godzinki, Msza Św., zwiedzanie Sanktuarium. Koszt – 70 zł (przejazd i ubezpieczenie). Zapisy razem z wpłatą można składać w kancelarii i zakrystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła Iwonie Puzio, Wiolettcie Bekier, Justynie Stoli, Teresie Wiśniewskiej.

Troskę o kościół w tym tygodniu powierzamy Adriannie Stefańczak, Agnieszce Młynarczyk, Dariuszowi Stoli, Pawłowi Hyjkowi, Iwonie Mazurek.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

1. Andrzej Chałabis, zam. Batorz Drugi, par. Batorz i Karolina Myszka, zam. Gościeradów Ukazowy, par. Gościeradów – zapowiedź pierwsza.